Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk
  1. BRW
  2. Wszystkie produkty
  3. Nowości
  4. Kolekcja z nutą drewna - nowość Arendal
Nowości
27-10-2017

Biel mile widziana – nowa kolekcja Dreviso

Meble w kolorze bieli to doskonały wybór, szczególnie jeśli mają drewniane wstawki i stoją na… podłodze z desek. Cechą charakterystyczną nowej kolekcji Dreviso są mocne blaty przypominające swoim wyglądem dębową deskę oraz wyraziste listwy boczne, które płynnie przechodzą w linię nóżek. Niebanalny styl koi czysty kolor bieli.
Zrównoważona stylistyka kolekcji Dreviso umiejętnie splata styl skandynawski z nowoczesnym nurtem aranżacyjnym. Meble w kolorze czystej bieli przełamane dekorem w odcieniu naturalnego dębu pozwolą nadać wnętrzu przytulny i ciepły klimat. Wzrok przyciągają fronty, na których zgrabnie malują się pionowe frezy i charakterystyczne uchwyty, ułatwiające dostęp do szafek i szuflad. Nowoczesny akcent stylistyczny wnoszą witryny, których wnętrze podkreśla energooszczędne oświetlenie LED. Neutralna kolorystyka systemu ożyje, dzięki zastosowaniu wyrazistych dodatków np. w najmodniejszym w tym sezonie kolorze zielonym.
 
Kolekcja Dreviso powstała z myślą o pokojach dziennych, jednak poszczególne elementy tego systemu pozwolą też na umeblowanie przytulnej sypialni i jadalni. Aranżację wnętrza dopasowaną do własnych potrzeb można stworzyć za pomocą praktycznej szafki RTV, pojemnych komód, gustownych witrynek oraz półek wiszących. W zależności od zapotrzebowania poszczególne elementy można ze sobą miksować i ustawiać w dowolnych konfiguracjach.
 
 
Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.