Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Luca JuZi – odpoczynek w prowansalskim stylu

Przytulne, jasne, domowe – takie są aranżacje w stylu prowansalskim. Wspomnienia ze słonecznych wakacji ożyją dzięki kolekcji Luca JuZi. Stylowe meble to połączenie prostych form i naturalnych, sprzyjających odpoczynkowi kolorów bieli i drewna.
Luca JuZi - pokój młodzieżowy Black Red White Luca JuZi - pokój młodzieżowy Black Red White
Stylistyka kolekcji bazuje na neutralnym kolorze bielonego drewna, który skutecznie tonuje i wycisza każde wnętrze. Proste bryły zdobią tradycyjne ramiaki na frontach mebli, które nadają uniwersalnym formom sielskiego stylu. Charakter linii podkreślają uchwyty w kolorze starego żelaza, które zapewniają jednocześnie wygodny dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Całość przełamują kontrastujące blaty utrzymane w tonie naturalnej barwy drewna.
 
Kolekcja Luca składa się ze zróżnicowanych modułów o różnych wymiarach i funkcjach. W przeciwieństwie do dawnych meblościanek, ten system daje dużą swobodę tworzenia własnych aranżacji sypialni, ale także pokoju młodzieżowego, salonu czy gabinetu. W skład systemu wchodzi jednoosobowe łóżko o szerokości 90 cm z wysokim wezgłowiem i dodatkową szufladą na pościel, szafka nocna i pakowna trzydrzwiowa szafa. To jednak nie wszystko. Wśród elementów kolekcji można znaleźć również dwa regały, szafkę RTV, a także praktyczne biurko. Miksując ze sobą poszczególne elementy można z łatwością urządzić niemal każde domowe wnętrze.