Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowość w stylu fabrycznych loftów – kolekcja Tarbes

Dziś coraz chętniej i bez większych obaw wplatamy w wystrój naszych domów i mieszkań wątki przemysłowe, nawiązujące do stylu loft. Miłośników starych fabryk przybywa, jednak liczba tego typu obiektów pozostaje niezmienna. Na szczęście loftowy klimat można wykreować nie tylko w fabrycznych murach. Najnowsza kolekcja Tarbes pozwoli stworzyć go również we własnym mieszkaniu.
Tarbes - pokój dzienny Black Red White Tarbes - pokój dzienny Black Red White
Styl loftowy to bliżej określona paleta barw, składająca się z bieli, czerni, szarości i brązów, którą z rzadka przełamują jaskrawe akcenty. Taka właśnie kolorystyka towarzyszy meblom z najnowszej kolekcji Tarbes od Black Red White. System, dzięki charakterystycznym motywom starych desek, i barwom wiekowego drewna, umiejętnie zaakcentuje surowy charakter wnętrza.
 
Różnorodne uchwyty
Kolekcja Tarbes to system wyjątkowy nie tylko ze względu na swoje unikatowe wybarwienie. System posiada jeszcze jedno ciekawe i przyciągające wzrok rozwiązanie – uchwyty. Utrzymane w kolorze antycznego niklu, w czterech unikatowych wzorach, wprowadzają odrobinę fantazji do prostych stylistycznie mebli i jak dyskretna biżuteria subtelnie zdobią całość.
 
Uniwersalne moduły
Meble Tarbes to kolekcja oparta na systemie uniwersalnych modułów z możliwością ich dowolnego łączenia i zestawiania ze sobą. Dzięki temu każdy z mebli dostępnych w ramach systemu można kupić oddzielnie lub tworzyć autorskie zestawienia. W ramach dostępnych elementów można znaleźć komody, szafkę RTV, witrynę oraz półki wiszące. Kolekcja doskonale odegra swoją rolę w salonie.