Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowoczesna klasyka – poznaj najnowszą kolekcję Ruso

Ruso - pokój dzienny Black Red White Mocna jak poranna kawa barwa drewna i kolor delikatnej perły utrzymany w nowoczesnym wysokim połysku. Mieszanka dwóch biegunów aranżacji wnętrz spotyka się w najnowszej kolekcji mebli do pokoi dziennych – Ruso.
 
Kolekcja Ruso z jednej strony tchnie nostalgią i tęsknotą za dawnymi czasami, a z drugiej raźnie dotrzymuje kroku najnowszym wnętrzarskim trendom. To zasługa zestawienia barw i sposobów wykończenia mebli, które (choć z pozoru zupełnie inne) idealnie ze sobą współgrają. Klimatyczny kolor okleiny wiernie odzwierciedlającej drewno swój urok zawdzięcza wyrazistym rysunkom słoi drewna. Ta z pozoru bardzo klasyczna baza zyskała na wyrazie dzięki zupełnie nowoczesnym akcentom – frontom mebli w perłowym połysku i charakterystycznym uchwytom.
 
W kolekcji Ruso znajdziesz wiele zróżnicowanych brył, które możesz ze sobą zestawiać tworząc komfortową przestrzeń w salonie, ale również jadalni. Wśród wielu elementów kolekcji znajdziesz pojemne komody, regały, szafkę RTV, półkę wiszącą oraz eleganckie witryny, które można wyposażyć w energooszczędne oświetlenie LED i podkreślić wygląd dekoracji. Wygodę i komfort użytkowania mebli zapewniają zawiasy z cichym domykiem i regulacją siły hamowania oraz prowadnice szuflad z częściowym wysuwem.