Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Luca Baby – kolekcja mebli do pokoju niemowlaka

Luca Baby to meble, dzięki którym można urządzić bajkowy pokój dla swojej pociechy. Jasne bielone meble, połączone z chłodnym odcieniem dębu, są odzwierciedleniem stylu skandynawskiego, który dzielnie będzie towarzyszyć dziecku w pierwszych latach życia, a także później, gdy zacznie już szukać własnych upodobań.
Luca Baby - pokój niemowlęcy Black Red White Luca Baby - pokój niemowlęcy Black Red White
Kolekcja Luca Baby została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – niemowlętach i ich rodzicach. Praktyczne rozwiązania połączone z uniwersalnym, ponadczasowym wzornictwem to przepis na przestrzeń, w której każdy odnajdzie miejsce dla siebie.
Luca Baby - łóżeczko dziecięce Black Red White Luca Baby - przewijak Black Red White Luca Baby - komoda Black Red White

Wyposażone w atest bezpieczeństwa łóżeczko Luca Baby odpowiada na wszystkie potrzeby rodziców i dziecka. Dwa szczebelki można z łatwością usunąć, gdy dziecko jest już na tyle samodzielne, by bezpiecznie z niego wychodzić. Podstawę materaca można zamontować na trzech różnych wysokościach, by zapewnić mu bezpieczny sen, a sobie wygodny dostęp, gdy nocą zamiast spać będzie chciało odkrywać świat. Niezbędnikiem w pokoju maleństwa jest przewijak, który w połączeniu z komodą tworzy idealną bazę do pielęgnacji niemowlaka. Wyposażony w funkcjonalny blat oraz praktyczne schowki na akcesoria pielęgnacyjne, ubranka i pieluchy to bardzo ważna strefa w pokoju malucha. 

Luca Baby - półka Black Red White Luca Baby - szafa Black Red White
Wśród elementów kolekcji znajdziemy także szafę oraz wiszącą półkę.  Wystrój wnętrza z kolekcją Luca Baby zawsze można uzupełnić o elementy systemu Luca Juzi oraz szeroką gamę dodatków Black Red White.