Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Alameda – esencja nowoczesności

Najnowsza kolekcja mebli Alademeda to esencja nowoczesnych rozwiązań, która skradnie serca wszystkich miłośników wnętrz podążających z duchem czasu.
 
Nowoczesna, prosta i niezwykle efektowna. Kolekcja Alameda nada szyku każdemu nowoczesnemu wnętrzu. Białe meble z elementami w kolorze naturalnego drewna nie byłyby tak wyjątkowe, gdyby nie akcenty, które sprawiają, że kolekcja wprost urzeka stylem. Wyróżniają ją perfekcyjnie gładkie fronty utrzymane w lśniącym kolorze bieli oraz oryginalne dekory drewna na blacie mebli oraz uchwytach. To jednak nie wszystko. Charakter kolekcji budują pionowe uchwyty subtelnie przecinające linie frontów, oraz nowoczesne oświetlenie LED montowane tuż pod liniami blatów. Masywne boki komody, pełnią jednocześnie funkcję nóżek i stabilnie osadzają mebel na podłodze. Takie zestawienie sprawia, że obok tej kolekcji nie sposób jest przejść obojętnie.
Alameda - pokój dzienny Black Red White Alameda - pokój dzienny Black Red White Alameda - pokój dzienny Black Red White
 
Alameda to również ukłon w stronę funkcjonalności wnętrza. Wiele zróżnicowanych elementów pozwala na swobodę urządzania. Komody, szafki, półkę wiszącą i witryny można ustawiać w dowolnych konfiguracjach, dopasowując przestrzeń do własnych oczekiwań i potrzeb, przy okazji dbając o jej estetyczną stronę. O komfort użytkowania mebli dbają zawiasy z systemem cichego domykania frontów.
 
Kolekcja Alameda idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach pokoi dziennych, a także jadalni czy sypialni.