Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Timon – kreatywny świat najmłodszych

Meble Timon zapewnią maluszkowi komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz warunki do harmonijnego rozwoju i kreatywnej zabawy. Skórzane uchwyty, zaokrąglone krawędzie, kreatywne nadruki – poznaj wszystkie atuty tego systemu.
 
Ciekawa stylistyka kolekcji Timon sprawi, że wnętrze poruszy wyobraźnię najmłodszych. Meble w kolorze bieli pokryte oryginalną okleiną we wzorki w dekorze drewna (konie na biegunach, chmurki, liście, ptaki) będą doskonale pasować zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Oprócz cyfrowych nadruków meble Timon mają jeszcze jeden ciekawy stylistyczny akcent – skórzane uchwyty w formie poręcznej pętelki.
Timon - meble dla najmłodszych w Black Red White
Modułowe meble stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Kolekcję można rozbudowywać o nowe elementy, zwiększając funkcjonalność wnętrza i ilość miejsca niezbędną do przechowywania. W jej skład wchodzą dwudrzwiowa szafa z szufladą, wysoki regał, pakowna komoda z trzema szufladami i łóżeczko. Kolekcja nie posiada ostrych krawędzi, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych wszystkie boki zostały zaokrąglone.
Timon - łóżeczko dziecięce Black Red White Timon - komoda Black Red White Timon - szafa Black Red White

Łóżeczko Timon doskonale zda egzamin jako miejsce snu noworodka, jak i trzylatka. Dzięki trzystopniowej funkcji regulacji materaca możemy dopasować jego wysokość do wieku dziecka i własnych potrzeb. Wyjmowane szczebelki pozwolą na wygodny dostęp do maleństwa kiedy śpi, ale dobrze sprawdzą się też, kiedy trochę urośnie i stanie się odrobinę bardziej samodzielne. Do łóżeczka można dobrać dedykowane materace – Mulan oraz Dobranocka - z atestami higienicznymi oraz zdejmowanymi pokrowcami z możliwością prania w pralce. Materac Dobranocka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.