Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Kolekcja Loksa. Nowoczesna odsłona stylu scandi

Prosty ponadczasowy styl, liczne przeszklenia, starannie dobrane detale. Oto klucz do pięknego wnętrza w duchu współczesnego designu. Poznaj kolekcję Loksa.

 

Loksa – skandynawska aranżacjaJak można określić styl kolekcji Loksa? Nowoczesny skandynawski, który czerpie wszystko to, co najlepsze z jednego i drugiego stylu. Zachwycająca prosta linia mebli, charakterystyczne fronty i mocne akcenty, to elementy, które wyróżniają ją spośród innych kolekcji. .
 

Kolekcja Loksa zawdzięcza swoją nazwę miasteczku w Estonii, które jest godnym przedstawicielem Skandynawii. Podobnie jak kolekcja mebli skandynawskich, która przyciąga spojrzenia frontami typu ramiak, mocnym akcentem w postaci czarnych, metalowych uchwytów oraz subtelnie wystających poza korpus blatów. Na uwagę zasługuje prostota brył oraz stonowana kolorystyka przeplatającej się bieli – sosna andersen biała oraz namiastki drewna w postaci laminatu w kolorze dąb Grandson.

 

Nie sposób pominąć praktycznego oświetlenia, które nie tylko zdobi wnętrze witryny, ale też spowije pomieszczenie subtelnym i klimatycznym blaskiem.

Kolekcję Loksa tworzą liczne komody, szafki, witryny, szafka RTV, regał, które możesz wykorzystać w salonie, a do przedpokoju dedykowana jest szafka na buty, wieszak, szafa i lustro. Możesz jednak dowolnie je ze sobą zestawiać tworząc kompozycje optymalne dla potrzeb domu i rodziny.