Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

WESKER – kolorowy pokój młodzieżowy

Wesker to system zaprojektowany z myślą o pokojach nastolatków. Oryginalne, nowoczesne meble doskonale sprawdzą się w pokoju chłopca i dziewczynki. Cechą charakterystyczną systemu jest jego kolorystyka i nowoczesny design.
Wesker - pokój młodzieżowy Black Red White Wesker - pokój młodzieżowy Black Red White
Wesker to kolekcja nowoczesna. Cechują ją proste, minimalistyczne formy przełamane charakterystycznymi kolorowymi uchwytami w kształcie prostokąta, o miękko zaokrąglonych bokach. Meble zostały wzbogacone o energetyczną kolorystykę żółci i granatu, która doskonale ożywia zachowawczą biel i dekor drewna. Kolorowe akcenty pojawiają się w postaci modnych uchwytów, wybranych frontów szuflad, a także wnęk półek otwartych. Białe powierzchnie frontów, utrzymane w wysokim połysku, sprawią, ze aranżacja wnętrza zyska nowoczesny charakter.
 
Pomysłowe meble Wesker pozwolą na aranżację funkcjonalnej przestrzeni, która zda egzamin zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek. Znajdziesz tu wszystko, by urządzić pokój idealny do spełniania dziecięcych pasji, ale też nauki i odpoczynku. Łóżko wyposażone w szufladę na pościel i dodatkowe otwarte półki, biurko, mobilną komodę na kółkach, funkcjonalne regały z asymetrycznie rozmieszczonymi półkami o różnej pojemności, a także pakowne komody i szafę. Komfort użytkowania mebli zapewnią akcesoria z systemem cichego domykania. Dzięki wielu dostępnym elementom z łatwością można urządzić pokój dopasowany do indywidualnych potrzeb.