Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

LARA – pokój młodzieżowy w stylu loft

Lara to kolekcja młodzieżowa stworzona z myślą o wnętrzach w stylu loftowym. Proste bryły w ciepłym dekorze drewna zostały uzupełnione o uchwyty i narożniki, które doskonale imitują stalowe okucia. Asymetryczny układ frontów i półek nadaje całości dynamiki i sprawia, że meble nabierają charakteru.
Lara - loftowy pokój młodzieżowy Black Red White
Nowa kolekcja mebli młodzieżowych Lara doskonale odpowiada na potrzebę urządzania modnych i funkcjonalnych wnętrz dorastających nastolatków. Meble łączą w sobie niebagatelny styl i gamę funkcjonalnych rozwiązań, dzięki czemu doskonale sprostają codziennym oczekiwaniom użytkownika. System został zaprojektowany z myślą o wnętrzach urządzonych w stylu loftowym.
Lara - loftowy pokój młodzieżowy Black Red White
Wyróżnikiem systemu Lara jest połączenie dekoru ciepłego drewna z czarnymi akcentami, które przejawiają się w postaci uchwytów i dekoracyjnych akcentów. Właśnie dzięki tym detalom kolekcja zyskuje na wyrazie i przypadnie go gustu osobom poszukujących idealnych mebli do wnętrz w stylu loftowym. Dzięki swojej uniwersalnej kolorystyce meble można swobodnie łączyć i zestawiać z różnymi kolorami dodatków i tekstyliów.
 
W skład kolekcji wchodzą różnorodne elementy przeznaczone do indywidualnej konfiguracji.