Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

ROVIKA. Natura w nowoczesnym wnętrzu.

Rovika to kolekcja, obok której nie sposób przejść obojętnie! Wszystko to za sprawą oryginalnego dekoru, układającego się w jodełkę.
 
Zacznijmy jednak od stylu. Odnajdujemy tu nowoczesne, błyszczące fronty i inspirowane naturalnym drewnem fornirowane wstawki. Można więc określić ten nurt jako nowoczesny skandynawski. Idealnie odzwierciedla to nazwa kolekcji – Rovika to miasto w północnej części Norwegii. Pierwsze wrażenie? Solidne, pogrubiane boki białego korpusu oraz piękne połączenie białych frontów w połysku z kolorem dębu. Fornirowane fronty szuflad układają się w geometryczny wzór jodełki, która skupia na sobie całą uwagę. Dębowe wstawki widać też przy wcięciach frontów oraz jako ściana tylna witryn. Ich zawartość podkreśli energooszczędne oświetlenie LED.
Rovika - pokój dzienny Black Red White Rovika - pokój dzienny Black Red White
 
Bezuchwytowe fronty otwierają się po ich naciśnięciu, a błoga cisza, która spowija wnętrze, to zasługa akcesoriów z cichym domykiem.
 
Rovika to kolekcja dedykowana do nowoczesnego i skandynawskiego salonu. Urządzisz go wykorzystując jej poszczególne moduły: pojemna komoda, dwie witryny, półka, szafka RTV, szafa i regał.