Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

RENO. Solidna, funkcjonalna i elegancka.

Kolekcja Reno zachwyca podejściem do designu, proponując przestrzenne witryny, podświetlane wnętrza, stylowe blaty z ozdobną krawędzią i wysoką funkcjonalnością modułów.
Reno - klasyczny pokój dzienny Black Red White Reno - klasyczny pokój dzienny Black Red White
Któż z nas nie zna Sharon Stone? Ta rozpoznawalna na całym świecie aktorka pochodzi z Reno, przepięknego miasteczka w stanie Nevada, które słynęło z kasyn, wesołych miasteczek i festiwali. Dziś, po wielu latach, znowu prężnie się rozwija i zachwyca ilością inwestycji budowlanych. Nasza kolekcja Reno, również przywraca świetność bardziej klasycznym, solidnym aranżacjom, które w ostatnich latach ustąpiły miejsca bazowym, skandynawskim liniom.
 
Przyjrzyjmy się jej bliżej. Boki i fronty typu ramiak stanowią ozdobę mebli, podobnie jak metalowy uchwyt i ścięte, drewniane nóżki. Te drobne detale nadają charakter całości, dzięki czemu zabudowa nie jest nudna. Nie sposób pominąć kwestii akcesoriów – zawiasów i prowadnic. Te, wyposażone w cichy domyk, podnoszą komfort użytkowania mebli na co dzień. Pojemne meble, praktycznie wydzielone przestrzenie, które możesz dowolnie zagospodarować oraz wiele zróżnicowanych modułów, pozwoli Ci urządzić funkcjonalny salon.
 
Można pokochać kolekcję Reno od pierwszego wejrzenia. Za jej witryny, w których ścianki boczne również są szklane, przez co ekspozycja będzie jeszcze lepiej widoczna. Możesz doświetlić ją LED (w opcji), przez co stworzysz w salonie wyjątkowy klimat. To wszystko opakowano w ciemne, ciepłe wybarwienie dąb april.
 
W kolekcji Reno znajdziesz pojemną szafę, wysoką witrynę typu słupek, szeroką witrynę z szafkami i szufladami, dwa typy komody, szafkę RTV, półkę i ławę.