Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

LUTON. Efektowna, surowa.

Efektowna, surowa, a jednocześnie przytulna propozycja do salonu. Kolekcja Luton w stylu loftowym sprawdzi się nie tylko w starych, postprodukcyjnych halach, ale też przytulnych mieszkaniach.
 
Najnowsza kolekcja Luton w stylu loftowym Tym, co nas uwiodło jest prosty, oszczędny styl mebli oraz solidne, metalowe elementy, takie jak nóżki i uchwyty. W połączeniu z kolorystyką dąb ribbeck brąz, która zdobi zewnętrzną część mebla obrazuje klimat północnej Anglii. Powodzenie stylu loft, które utrzymuje się od kilku lat, sprawia, że kolekcja Luton z pewnością zyska wielką popularność.
 
I nie ma się co dziwić! Ponadczasowa konstrukcja i praktycznie zaplanowana przestrzeń czyni meble funkcjonalnymi, a o takie właśnie chodzi. Czarne wybarwienie metalowych elementów oraz chłodna kolorystyka to tło dla ozdobnej, grafitowej listwy, która dodaje charakteru całości. Nie sposób pominąć akcesoria. Te, wyposażone w cichy domyk, czynią Twój salon cichym miejscem, idealnym do odpoczynku i relaksu.
 
 
W kolekcji znajdziesz 2 komody, 3 witryny, regał, szafkę RTV, półkę i szafę. Ta mnogość elementów pozwoli na zabudowę mniejszego oraz większego salonu.
 
Najnowsza kolekcja Luton w stylu loftowym Najnowsza kolekcja Luton w stylu loftowym Najnowsza kolekcja Luton w stylu loftowym