Nóż do mięsa Fiskars Functional Form - dla gotujących z pasją

Ostry i wygodny nóż to podstawa w każdej kuchni. Przygotowywanie mięsa wymaga mistrzowskiej precyzji i ostrych narzędzi. Często trzeba coś wyciąć, naciąć, pokroić a jak wiadomo mięso z jednej strony jest miękkie i delikatne, z drugiej dość twarde i trudne w obróbce. Z pomocą przychodzi nóż do mięsa Functional Form. Jego długie, 22cm ostrze poradzi sobie z każdym rodzajem mięsa. Dzięki wyprofilowanemu i zwężonemu końcowi świetnie nada się do wycinania niepożądanych kawałków. Aby zachować ostrość noża, pamiętaj o regularnym ostrzeniu.

Noże Fiskars Functional Form to z pewnością wysoka jakość wykonania, która będzie nam służyła przez lata. Wygodna, wyprofilowana rączka zapewnia pewny chwyt, niezwykle ważny przy używaniu ostrych narzędzi.

W ofercie na stronie brw.pl oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz więcej produktów z serii Functional Form. Stwórz swój własny zestaw niezawodnych narzędzi, lub sprezentuj komuś praktyczny a zarazem ciekawy prezent. Aby noże zachowywały swoją ostrość na dłużej, pamiętaj aby nie myć ich w zmywarce.

Wymiary
Waga 0.132 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars