Nóż do pomidorów Fiskars Functional Form - dla gotujących z pasją

Pomidory to wyjątkowe owoce. Mają w sobie dużo składników odżywczych i bardzo je kochamy pod każdą postacią. Charakteryzują się twardszą skórką i bardzo miękkim i soczystym wnętrzem. Aby idealnie pokroić pomidora na plasterki lub ćwiartki, tak aby go nie zmiażdżyć przyda nam się nóż do pomidorów Functional Form. Został stworzony tak aby pokroić pomidora nawet na kilkumilimetrowe plasterki. Jego kształt i długość ostrza równa 12 cm poradzą sobie z każdym rodzajem pomidora. Aby zachować ostrość noża, pamiętaj o regularnym ostrzeniu.

Noże Fiskars Functional Form to z pewnością wysoka jakość wykonania, która będzie nam służyła przez lata. Wygodna, wyprofilowana rączka zapewnia pewny chwyt, niezwykle ważny przy używaniu ostrych narzędzi.

W ofercie na stronie brw.pl oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz więcej produktów z serii Functional Form. Stwórz swój własny zestaw niezawodnych narzędzi, lub sprezentuj komuś praktyczny a zarazem ciekawy prezent. Aby noże zachowywały swoją ostrość na dłużej, pamiętaj aby nie myć ich w zmywarce.

Wymiary
Waga 0.06 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars