Nóż Gerlach Style – sprawdzona jakość w nowoczesnym wydaniu

Codzienna praca w kuchni wymaga odpowiednich narzędzi – najlepiej tych pochodzących od znanych i cenionych marek. Potrzebujesz noża kuchennego, który posłuży Ci na lata? Ufasz polskim producentom działającym na rynku od lat? W Twojej kuchni nie może zabraknąć noża firmy Gerlach. Łączy on w sobie materiały najwyższej klasy, komfort użytkowania i nowoczesny design.

Nóż Gerlach Style to unikatowy produkt przemyślany w każdym detalu. Wykonano go z wysokiej jakości stali nierdzewnej X30Cr13. Dodatek chromu zwiększa jego odporność na korozję. Twarde ostrze 52-54 HRC w skali Rockwella umożliwi Ci zaś precyzyjne porcjowanie żywności.

W nożu Gerlach liczy się nie tylko ostrze, lecz także rękojeść. Pokryto ją antypoślizgową powłoką Soft Touch, która ochroni Twoją dłoń przed ześlizgiwaniem się. Nóż stabilnie utrzyma się w dłoni, nawet jeśli będzie nieco mokry.

Nowoczesny design akcesorium sprawia, że doskonale zaprezentuje się on na kuchennym blacie. Zwłaszcza w towarzystwie innych noży z tej samej serii. Jeśli chcesz cieszyć się markowym narzędziem jak najdłużej, pamiętaj, by myć go ręcznie.

Wymiary
Długość 37 cm
Szerokość 9 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.