Nóż szefa kuchni Fiskars – perfekcyjne ostrze dla wymagających kucharzy

Jest najważniejszy spośród wszystkich noży w kuchni. Sięgasz po niego na każdym etapie przygotowywania obiadu – od krojenia mięsa i warzyw, po siekanie pietruszki. Używasz go do robienia kanapek, przetworów i przekąsek. Nóż szefa kuchni – teraz dostępny na brw.pl.

Nóż typu azjatyckiego Fiskars Functional Form to połączenie szerokiego ostrza ze stali nierdzewnej oraz ergonomicznej rękojeści. Głownia przypominająca mały tasak umożliwia wszechstronne zastosowanie – od krojenia, przez filetowanie, aż po szatkowanie i siekanie. Mimo dużego ostrza nóż szefa kuchni Fiskars jest perfekcyjnie wyważony, a przez to gwarantuje precyzyjne cięcie. Pełną wygodę i bezpieczeństwo podczas pracy zapewnia antypoślizgowa rękojeść SoftGrip. Ponadto uchwyt został tak wyprodukowany, że osłania palce przed ostrzem i doskonale układa się w dłoni.

To nie jest zwykły nóż szefa kuchni – typ azjatycki ma wyprofilowane szerokie ostrze, które poradzi sobie zarówno z porcjowaniem kurczaka, jak i siekaniem cebulki. Za jego pomocą pokroisz cienkie plasterki wędliny i sera, a także oprawisz rybę. Nóż Fiskars to doskonały prezent dla osób, które gotują dużo i z różnorodnych składników.

Wymiary
Długość 17 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars