Niezbędnik w gotowaniu

Obieranie warzyw i owoców sprawia Wam trudność? Zachęcamy do zakupu narzędzia, dzięki któremu obieranie będzie dużo łatwiejsze. Obierak, który oferujemy to narzędzie nie tylko bardzo praktyczne, ale również ładne. Doskonale prezentuje się w każdej kuchni.


Konstrukcja warta zainteresowania

Co wyróżnia nasz obierak wśród innych? Wiele jest odpowiedzi. Nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Miękka w dotyku i ergonomiczna rącza znakomicie ułatwia trzymanie obieraka i pracę przy obieraniu warzyw i owoców. Nie bez znaczenia jest również użyte ostrze. Wykonane z zirconium, z ceramiczną powłoką, jest super ostre i o wiele trwalsze niż ostrze metalowe. Można to zauważyć nie tylko przy jednorazowym obieraniu, ale przy długotrwałym użytkowaniu obieraka. Nawet po długim czasie użytkowania ostrze będzie ostre i gotowe do dalszego obierania.

Dobre narzędzie ułatwia wiele prac. Również pracę w kuchni. Decydując się na zakup tego obieraka, decydujecie się na ułatwienie sobie pracy przy obieraniu. Warto kupić i obierać szybko, sprawnie i bez dużego wysiłku.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 8 cm
Waga 0.043 kg
Do pobrania