Obraz Geometric – pejzaż w nowoczesnym wydaniu

Narzekasz na nieco za mały metraż w mieszkaniu? Wykorzystaj kilka sprawdzonych trików, które pomogą Ci optycznie powiększyć wnętrze. Jednym ze sposobów na powiększenie pokoju jest zawieszenie na ścianie obrazu z geometrycznym, wyrazistym motywem. Na przeciwległej ścianie powinno znaleźć się lustro, które będzie odbijać wzór - w ten sposób dodasz optycznie wnętrzu cennych centymetrów. Jeśli chcesz osiągnąć jeszcze lepszy efekt, połóż na podłodze dywan z podobnym wzorem.

Pobaw się kształtami i kolorami. Im więcej ciekawych załamań, kątów i brył we wnętrzu, tym bardziej nowoczesny efekt. Obraz Geometric z ostrokątnymi figurami przypominającymi górski pejzaż w stonowanych barwach będzie szczególnie pięknie wyglądał w aranżacjach minimalistycznego salonu czy sypialni. Wśród zasad stylu minimalistycznego jest wykorzystanie samej formy przedmiotu jako dekoracji. Z tego względu obraz ten, w połączeniu np. z ciekawym kształtem lampy, będzie wspaniałą ozdobą wnętrza.

Elegancki obraz ma wymiary 50 x 70 cm i jest oprawiony w złotą ramę. Będzie wyglądał ciekawie nie tylko w Twoim mieszkaniu. Może być też prezentem dla miłośnika designu.

Geometric 2 - wymiary
Szerokość 54 cm
Wysokość 74 cm
Waga 1.64 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał papier/polistyren
Kolor ramy złoty
Szerokość ramy 2 cm