Obraz Zen - osiągnij spokój

Twojemu wnętrzu brakuje światła, ciepła i nastrojowości? Zadbaj o nie, rozświetlając mieszkanie odpowiednimi akcesoriami. Złocone detale, np. ramki na zdjęcia czy też bibeloty i figurki, odbiją nieco promieni słonecznych. Przyda Ci się też duży obraz ścienny, który będzie pełnił podobną rolę co inne jasne i błyszczące dodatki.

Obraz ten będzie pasował nie tylko do salonu czy sypialni, ale także do pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Obraz Zen, inspirowany kamykami z ogrodu japońskiego przedstawia kilka nieregularnych owalnych kształtów w niebieskim, różowym i szarym kolorze. Przecina je połyskujący kontur w złotym kolorze. Okrągłe kształty, połysk i delikatne, rozmyte kolory są przyjazne najmłodszym i na pewno ich zainteresują.

Obraz posiada wymiary 50 x 70 cm i ramę wykonaną z listwy MDF z wysokiej jakości okleiną. Wydruk jest wykonany na wysokiej jakości papierze. Dobierz do niego pasujący obraz Linear, dostępny również u nas i powieś na ścianie stylowy dyptyk. Pastelowe obrazy poprawią Ci nastrój, ukoją stres i wystylizują pokoik dla dziecka, w którym będzie się ono świetnie czuło.

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 52 cm
Wysokość 72 cm
Waga 1.35 kg
Do pobrania