Obrus z haftem – klasyczne tło Twoich potraw

Sztuka kulinarna to nie tylko smak, lecz także wygląd. Gorące zupy i dania główne, nad którymi pracowałeś cały dzień aż proszą się o odpowiednią prezentację. Jak to zrobić? Wystarczy położyć je na odpowiednim obrusie. Uniwersalny obrus z haftem uwypukli wszystko, co najważniejsze na Twoim stole.

Taki obrus to elegancja sama w sobie. Koniecznie udekoruj nim stół podczas uroczystych lub świątecznych obiadów. Dobierz zastawę w odcieniu kości słoniowej – stonowane écru wpasuje się kolorystycznie, a delikatny haft doda naczyniom uroku. Ozdoba wyeksponuje potrawy, które podasz. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na wyraziste, czerwone mięso w sosie własnym lub aromatyczne spaghetti.

Klasyczny obrus nada się również do nowoczesnych, niebanalnych zastaw. Odegra rolę subtelnego tła – uwydatni oryginalny wzór lub kształt, a uniwersalny kolor zharmonizuje się nawet z najbardziej krzykliwymi nadrukami.

Obrus wykonano z wytrzymałego, sprężystego poliestru. Materiał jest odporny na pleśni i większość substancji chemicznych. Dzięki temu łatwo utrzymasz dekorację w czystości. Obrus posiada właściwości hydrofobowe, co oznacza, że pochłania małą ilość wody. Po praniu wyjmij go z pralki i rozłóż na stole – szybko wyschnie i będzie znów gotowy do użycia.

obrus 120x160 z haftem - wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 120 cm
Waga 0.276 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester