Obrus Alma – kwiatowy element wystroju wnętrza

Kolorowy obrus Alma będzie ozdobą każdej domowej aranżacji. Bardzo ładnie współgra z jasnymi kolorami i wprowadza do wnętrza wiosenny, romantyczny nastrój. Obrus Alma może leżeć na stole kwadratowym, prostokątnym, a nawet okrągłym. Jest idealny dla osób, które lubią motywy związane z naturą i lekkie, subtelne kolory. Najlepiej komponuje się z wystrojem w stylu klasycznym, rustykalnym, prowansalskim i boho. Pasuje zarówno na co dzień, jak i na bardziej uroczyste okazje.

Obrus Alma jest uszyty z lekkiej, delikatnej bawełny. Ma kształt prostokąta. Na białym tle znajdują się wielokolorowe kwiaty, jeśli więc zależy ci na wprowadzeniu wiosenno-letniego klimatu do domu, ten obrus będzie idealny. Jego kolory to biały, niebieski, zielony, fioletowy, a wymiary wynoszą: 180 × 140 cm.

Ten delikatny obrus idealnie pasuje do domu, w którym królują jasne kolory i subtelne, romantyczne dodatki. Pasuje do typowo kobiecych pokoi z lekkimi meblami. Obrus jest kolorowy, można więc używać go w pokojach, którym warto dodać żywszych barw.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.506 kg
Do pobrania