Obrus świąteczny na stół, kolor biały ze srebrnymi gwiazdkami, 140 x 360 cm renomowanej marki Fééric Lights and Christmas to artykuł, którego nie może zabraknąć na Twoim stole. Boże Narodzenie to czas, na który większość z nas czeka prawie cały rok. Ubieranie choinki, czas spędzony z najbliższymi oraz wigilijna kolacja to nie tylko elementy tradycji, ale też źródło niewyobrażalnej radości. To też okres, kiedy cała Rodzina świętuje przy wspólnym, wigilijnym stole i delektuje się specjalnie przygotowanymi z tej okazji tradycyjnymi posiłkami.

Coraz większą rolę posiada jednak nie tylko sam smak posiłków, ale również sposób ich podania i oprawa stołu. W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku renomowana marka Fééric Lights and Christmas stworzyła wyjątkową kolekcję bożonarodzeniowych tekstyliów. Dzięki odpowiednio dobranej, najmodniejszej kolorystyce i zimowemu wzornictwu na Twoim stole z całą pewnością swoim wdziękiem zachwycać będzie wszystkich świątecznych gości. Idealnie sprawdzi się w zestawieniu zarówno z klasyczną, jak również z nowoczesną zastawą stołową.

Najwyższa jakość komponentów, z których otrzymany został obrus świąteczny na stół prostokątny przekłada się na łatwość w utrzymaniu czystości oraz jest elementem satysfakcji z użytkowania. Obrus świąteczny na stół, kolor biały ze srebrnymi gwiazdkami, 140 x 360 cm to również świetny i kreatywny pomysł na świąteczny upominek.

Cechy produktu:

  • bardzo modna świąteczna kolorystyka,
  • bożonarodzeniowe wzornictwo,
  • niewyobrażalnie łatwy w utrzymaniu czystości,
  • odporny na zagniecenia,
  • całość wykonana została z doskonałej jakości materiałów,
  • francuska marka Fééric Lights and Christmas.
Wymiary
Długość 360 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania