Ociekacz na naczynia Livio – mycie ręczne może być wygodniejsze, niż myślisz!

Nie wszystkie naczynia i sztućce nadają się do mycia w zmywarce. Kryształowe kieliszki, zastawa z porcelany, drewniane akcesoria czy zdobione sztućce – te przedmioty lepiej myć ręcznie. Jeśli więc dbasz o wyposażenie swojej kuchni, przyda Ci się ociekacz na naczynia Livio.

To produkt polskiej marki Vialli Design, znanej z luksusowych akcesoriów o współczesnym designie. Czarno-biały ociekacz o minimalistycznej formie reprezentuje styl producenta, a przy tym doskonale pasuje do nowoczesnej kuchni. Poza ciekawym wyglądem dużym atutem jest przemyślana konstrukcja – suszarka do naczyń Livio ma przegrody na 11 talerzy, przestrzeń na szklanki oraz wyjmowany koszyczek na sztućce. Całość jest wykonana z praktycznego plastiku, zatem nigdy nie będziesz borykać się z plamami rdzy. Nadmiar wody może wypływać prosto do zlewu, gdyż zbiorniczek zakończony jest wylewką.

Ociekacz do naczyń stojący to dobry wybór, jeśli zależy Ci na dobrej organizacji – postaw go tuż przy zlewie, a podczas mycia nie zachlapiesz blatu i zyskasz wygodny dostęp do czystych szklanek. W sklepie BRW znajdziesz również inne produkty z serii Livio, więc możesz wyposażyć kuchnię w akcesoria o spójnej linii stylistycznej.

Wymiary
Długość 47,5 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 1.11 kg
Do pobrania