Oczko ruchome Lagos czarne – praktyczny i funkcjonalny rodzaj oświetlenia

Jeśli Twoje pomieszczenie potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, które dopasuje się do każdej aranżacji – wybierz oczko ruchome Lagos czarne! To produkt, który idealnie oświetli przestrzeń salonu, sypialni, kuchni, gabinetu, łazienki, przedpokoju, a także jadalni. Dzięki niemu w każdym z tych wnętrz masz możliwość stworzenia wyjątkowego, niepowtarzalnego klimatu, który zostanie z Tobą na długo!

Oczko ruchome Lagos czarne zostało wykonane z wytrzymałego, wysokiej jakości metalu. Produkt ma klasę szczelności IP20. Wymiary wynoszą: średnica: 8,6 cm, wysokość: 3,5 cm.

Źródłem światła produktu jest żarówka posiadająca typ gwintu GU10 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc to 50 W. Oczko ruchome Lagos czarne doskonale zaprezentuje się w towarzystwie większej ilości oczek, które wspólnie oświetlą zarówno małe, jak i duże przestrzenie.

Oczko ruchome Lagos czarne stworzy w Twojej aranżacji wyjątkową atmosferę, dzięki której stanie się ona bardziej atrakcyjna i stylowa. Jest niezwykle trwała oraz łatwa w montażu – przekonaj się!