Odświeżacz powietrza w aerozolu Czarna porzeczka z marakują – zaproś piękny zapach do swojego domu

Brzydki zapach może wtargnąć do Twojego domu znienacka – wystarczy, że pies wróci mokry ze spaceru. Jednak niektóre mieszkania już od progu witają specyficznym aromatem, który wsiąknął w ściany wiele lat temu. Niezależnie od źródła nieprzyjemnej woni, możesz łatwo ją zneutralizować – sięgnij tylko po odświeżacz powietrza w aerozolu Czarna porzeczka z marakują.

Pomimo codziennego wietrzenia masz wrażenie, że zapach Twojego mieszkania „kłuje w nos”? Odświeżacz powietrza pozbędzie się problemu – wystarczy jednokrotne użycie rozpylacza, aby we wnętrzu zrobiło się przyjemnie. Ten piękny zapach to połączenie tradycyjnej porzeczki i egzotycznej marakui, osłodzone aksamitną nutą wanilii – przyznasz, że taka mieszanka brzmi ciekawie? Aromatyzujący spray nie tylko odświeża i pochłania brzydki zapach, ale przy okazji zadba o komfort domowników poprzez lekkie nawilżenie powietrza.

Odświeżacz powietrza w aeorozolu to wygodna metoda walki z niepożądaną wonią. Przechowuj go w przedpokoju lub łazience i używaj zawsze wtedy, gdy Twój nos ogłosi alarm. Zapachowy spray przyda Ci się także w samochodzie i w biurze.

Wymiary
Pojemność 300ml
Waga 0.316 kg
Do pobrania