AP-GLOBALO.png

Okapy Globalo

Globalo to polska marka specjalizująca się w produkcji okapów kuchennych. Okapy Globalo wyróżniają się kilkoma ważnymi cechami. Przede wszystkim jest to cicha i wydajna praca, która pozytywnie wpływa na komfort przebywania w kuchni oraz wykorzystanie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań. Okapy kuchenne Globalo to także duża moc pochłaniania oparów, co sprawia, że wiele modeli nadaje się do przestronnych wnętrz o otwartym charakterze. Z racji wysokich wymagań względem partnerów dystrybucyjnych, sprzedażą okapów Globalo zajmują się wyłącznie zaufane sklepy i studia kuchenne spełniające najwyższe standardy obsługi. Sklep OkapyKuchenne.pl jest Autoryzowanym Partnerem firmy Globalo.

Okap do zabudowy GLOBALO Orivio 60.1 Black

GLOBALO Orivio 60.1 Black to model do zabudowy, w szerokości 60 cm, kolorze czarnym oraz z wydajnością 645 m3/h. Do okapu pasuje filtr węglowy ASC 170. Wyjątkowo kompaktowe wymiary, stylowy front i świetne osiągi – okap kuchenny Orivio 60.1 Black zachwyci wszystkich, którzy szukają rozwiązań praktycznych i gustownych zarazem..


Okap do zabudowy GLOBALO Orivio 60.1 w kolorze czarnym

Funkcjonalności:

  • Okap kuchenny podszafkowy Orivio 60.1 działać może w dwóch trybach: pochłaniacza oraz wyciągu. Pochłaniacz absorbuje niepożądane substancje i zapachy, a czyste powietrze wraca do kuchni. Z kolei wyciąg wyprowadza zanieczyszczenia na zewnątrz – konieczne jest jednak podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego.
  • Okap do zabudowy meblowej Orivio można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy. Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.
  • Schowany w szafce okap jest cichy, a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni.
  • Oświetlenie w postaci pasków LED o mocy 6 W jest energooszczędne i doskonale rozjaśnia miejsce pracy.
  • Okapem kuchennym pod zabudowę Orivio można sterować – za pomocą przycisków mechanicznych.
  • 3 zakresy prędkości – pozwalają na dostosowanie szybkości wyciągania oparów do ich ilości w kuchni.


Przeznaczenie:

  • Okap kuchenny Orivio, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można dopasować do niemalże każdej kuchennej szafki.


Materiały:

  • Okap Orivio 60.1 Black wykonany został z szykownego, czarnego szkła hartowanego oraz stali lakierowanej na czarno.


Potrzebujesz porady?

Nasz wykwalifikowany doradca pomoże Ci w wyborze okapu kuchennego. Zadzwoń: 13 49 27 557 button-pytania3.png
Wymiary
Głębokość 28,5 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 26,5 cm
Do pobrania