Okap kuchenny Teka

Jeżeli lubisz gotować, tak jak my, to na pewno znasz wagę takich narzędzi kuchennych jak mikser, blender, robot kuchenny i duże łyżki do nakładania masy. Nie sposób jednak zapomnieć o takich sprzętach jak lodówka, kuchenka czy… okap. Okap kuchenny Teka zadba o dobrą cyrkulację powietrza.

Do skutecznego działania okapu potrzebna jest duża moc i łatwe sterowanie. Ten model posiada sterowanie sensorowe, które pozwoli przełączać pomiędzy 3 trybami prędkości turbiny (2 + 1) oraz włączać oświetlenie LED (2x1W). Tym, o czym warto wspomnieć przy okazji opisu okapu Teka są bardziej wydajne silniki, które zapewniają większą oszczędność energii (klasa C), większą trwałość i jeszcze mniejszy hałas. Aż 12 warstw filtrów metalowych pochłania 98% tłuszczu, co ułatwia utrzymanie okapu w czystości.

Okap przyścienny o szerokości 60 cm o częstotliwości 50/60Hz i 220/240V. Dzięki pojedynczemu silnikowi o mocy 140W i średnicy wylotu  150mm, i poziomie hałasu ok 65dB możesz się cieszyć sprawnym, cichym i szybkim działaniem, oczyszczaniem powietrza z pary i unoszących się zapachów.

W okapie kuchennym zastosowano połączenie inox i szkła w kolorze czarnym, dlatego wpisuje się w trendy i jest przedstawicielem okapów dekoracyjnych.

Wymiary
Głębokość 32.5 cm
Szerokość 59.8 cm
Wysokość 69-103,5 cm
Waga 8.99 kg
Do pobrania