Okap kuchenny Teka

Dla prawdziwych miłośników kulinarnych eksperymentów lub doskonale wypełniających swoje obowiązki Pań Domu. Kuchnia to przestrzeń, w której te osoby spędzają dużo czasu, dlatego warto by była zaprojektowana w funkcjonalny sposób. Jednym z jej elementów jest okap kuchenny Teka, który zadba o wchłanianie zapachów i pary.

Szklana czasza przyciąga wzrok, ale na zakup zdecydujesz się po bliższym zapoznaniu. Ten model posiada elektroniczne sterowanie przyciskami, za pomocą których możesz regulować 4 tryby prędkości turbiny (3 + 1) oraz włączać oświetlenie LED. Tym, o czym warto wspomnieć przy okazji opisu okapu Teka są bardziej wydajne silniki i wysoka oszczędność energii (klasa A). Wskaźnik zabrudzenia filtrów ułatwia utrzymanie okapu w czystości.

Okap przyścienny o szerokości 60 cm ma moc 269W, częstotliwość 50/60Hz i 220/240V. Dzięki pojedynczemu silnikowi o mocy 265W i średnicy wylotu  150mm, i poziomie hałasu ok 67,8dB możesz się cieszyć sprawnym, cichym i szybkim działaniem, oczyszczaniem powietrza z pary i unoszących się zapachów.

Tym, co wyróżnia okap spośród innych modeli, jest połączenie inox i szkła w kolorze czarnym, dzięki czemu zyskujesz modny, dekoracyjny okap kuchenny.

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 62,5-95,5 cm
Waga 9.82 kg
Do pobrania