Stwórzmy odświętną atmosferę

Piękny aromat dyskretnie rozpylony w pomieszczeniu, w którym przebywamy to gwarancja miłych doznań i świeżości. Kika kropelek olejku zapachowego dodanych do ceramicznego kominka lub do świecy nie tylko zapewni miły zapach, ale również przyjemne doznania wzrokowe. Połączenie aromatu i nastrojowych płomyków świecy obdarzy nas odświętną i relaksującą atmosferą. Kominek możemy ustawić w salonie, jadalni, lub sypialni i bez przeszkód cieszyć się niecodziennym aurą.

 

Prozdrowotne właściwości olejku

Olejek o zapachy lawendy jest miły i kojący. Ma również działanie lecznicze. W jego składzie są kwasy organiczne, garbniki, antocyjanty i kumarynę. Składniki te sprawiaj, że zapach lawendy działa uspokajająco i przeciw nerwicowo, pomaga wyciszyć umysł, zwalczyć bóle oraz zawroty głowy. Warto odprężyć się przy zapachu lawendy po powrocie z pracy. Zregenerujemy w ten sposób siły i wejdziemy pełni animuszu w czas wieczorny.

 

Szerokie spektrum zastosowania olejku zapachowego

Olejek zapachowy zamknięty jest w niewielkiej poręcznej buteleczce, którą można wrzucić do torebki i wszędzie ze sobą zabrać. Można rozpylić go w samochodzie, lub biurze. Można również użyć go zamiast perfum, nakładając kropelkę na nadgarstki, na włosy, lub ubranie. Aromat otrzymany w ten sposób jest wyjątkowo głęboki i złożony, dorównuje jakością drogim perfumom. Kilka kropelek olejku można również dodać do kąpieli, co pomorze się odstresować, a także dobroczynnie wpłynie na skórę. Pozostawi ją pachnąca i nawilżoną.

Wymiary
Długość 7 cm
Głębokość 3 cm
Szerokość 4 cm
Pojemność 10ml
Waga 0.045 kg
Do pobrania