Świeży odprężający zapach trawy cytrynowej

Olejek zapachowy o aromacie trawy cytrynowej pozyskiwany jest ze źdźbeł tejże trawy. Rośnie ona w stanie naturalnym w Indiach i w Azji, ale nic nie stoi na przeszkodzie byśmy mogli skorzystać z jej pięknego i dobroczynnego zapachu również w Europie. Olejek pozyskiwany z trawy cytrynowej ma bardzo szerokie zastosowanie. Wybrany, na pewno posłuży w każdym gospodarstwie domowym. Jest na tyle wydajny, że niewielka buteleczka służy na długo.

Jego aromat jest głęboki i złożony, swoją jakością dorównuje niejednym perfumom. Naniesiony na sztuczne kwiaty, dodany do świecy lub ceramicznego kominka emituje bardzo świeżą i przenikliwą woń. Szybko będzie identyfikowany z naszym mieszkaniem przez gości i to w sposób pozytywny.

 

Dobroczynne działanie olejku zapachowego

Olejek z trawy cytrynowej ma nie tylko piękny aromat, ale też dobroczynnie wpływa na stan zdrowia. Ma silne działanie antyseptyczne, przeciwgrzybiczne i bakteriobójcze. Pomaga przy przeziębieniach, grzybicach i przy zapaleniach. Można używać go do inhalacji, do smarowania skóry, a kropelek można dodać do kąpieli, co pozostali skórę gładką i pomoże jej wchłonąć wartościowe składniki. Olejku w połączeniu z balsamem do ciała można używać również do masażu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by używać go podobnie jak perfum nakładając kilka kropelka na nadgarstki, na ubranie lub włosy. Uważa się, że jego zapach łagodzi depresję i bóle migrenowe głowy. Warto go wypróbować w swoim domu, samochodzie, lub w biurze. Może stać się naszą wizytówką, a nam samym dodać świeżości i pomóc odprężyć się.

 

Wymiary
Długość 7 cm
Głębokość 3 cm
Szerokość 4 cm
Pojemność 10ml
Waga 0.045 kg
Do pobrania