Oprawa natynkowa Gedon – gustowny blask w stylowej oprawie

Jeśli pragniesz w efektowny sposób ozdobić salon, jadalnię lub sypialnię, zrób to za pomocą światła! Zadanie to ułatwi Ci oprawa natynkowa Gedon, która doświetli ściany w przestronnym salonie lub jadalni. Snop światła może akcentować oryginalną teksturę ściany albo obraz ulubionego malarza. Po zmroku możesz oświetlać mieszkanie wyłącznie za pomocą kilku sztuk oprawy Gedon, dzięki czemu stworzysz nastrój sprzyjający refleksji i wyciszeniu się przed snem.

Nowoczesna oprawa natynkowa wyróżnia się niewielkim rozmiarem, jest to bowiem zaledwie 10 x 10 cm. Dzięki temu produkt możesz umieścić na małych przestrzeniach, np. we wnęce między szafą a ścianą albo między sufitem a półką wiszącą. Kieszonkowy wręcz rozmiar oprawy sprawia, że jest ona subtelną ozdobą pomieszczeń urządzonych w wielu stylach.

Wolisz, aby snop światła emitowany przez oprawę był skierowany wertykalnie czy horyzontalnie? Praktyczna oprawa natynkowa ma możliwość regulacji kąta padania światła. To rozwiązanie umożliwi Ci dopasowanie oświetlenia do swoich potrzeb. Wybór należy do Ciebie!

Gedon - wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał aluminium
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 12W
Strumień światła 960 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4200K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata