Oprawa stropowa Mod Plus — minimalistyczna i lekka

Szukasz dodatkowego oświetlenia lub sposobu na efektowną aranżację podwieszanego sufitu? Oprawa stropowa Mod Plus to stylowy pojedynczy punkt świetlny, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Lampa z wysublimowanym stylem oraz minimalistycznym designem. Dodatkowe, jasne oświetlenie świetnie sprawdzi się nad blatem, w łazience lub wnęce.

Oprawa stropowa Mod Plus wyróżnia się geometrycznym kształtem o wymiarach 11,6 cm × 8,5 cm. Wysokiej jakości materiał oprawki to stal lakierowana w kolorze białym. W środku stylowej oprawy znajduje się pojedynczy punkt świetlny z wejściem na żarówkę z gwintem GU10, co gwarantuje energooszczędne rozwiązania.

Jednopłomienna oprawka stropowa pozwala na umieszczenie żarówki o maksymalnej mocy światła 75W. Duża moc sprawia, że oświetlenie będzie naprawdę jasne, dzięki czemu wprowadzisz światło wszędzie tam, gdzie potrzebujesz go więcej!

Zastosowana klasa szczelności IP20 ochrania konstrukcję lampy przed kurzem i pyłem. Nowoczesna oprawa stropowa Mod Plus dobrze prezentować się będzie we wnętrzach w stylu skandynawskim, minimalistycznym lub loftowym.

Wymiary
Szerokość 11,6 cm
Wysokość 8,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting