Oprawa stropowa Vitar - postaw na design!

Oprawa stropowa Vitar w kolorze drewna to stylowa propozycja dodatkowego oświetlenia, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu skandynawskim. To, co wyróżnia oprawę do wysokiej jakości materiał, oryginalny kształt oraz ciekawy design, który doda atrakcyjności Twojemu wnętrzu.

Oprawa o kształcie szcześcioboku została wykonana z drewna dębowego olejowanego oraz chromowanego metalu. W centralnym punkcie oprawy znajduje się oczko wyposażone w źródło światła LED o temperaturze barwowej 2700K. Całość prezentuje się lekko i nowocześnie.

Oprawa posiada wejście na żarówkę typem gwintu GU10 o maksymalnej mocy światła 6W. Oświetlenie LED sprawia, że lampka jest energooszczędna, a co za tym idzie przyjazna dla środowiska i domowego budżetu.

Oprawa stropowa Vitar sprzedawana jest w komplecie trzech sztuk, z których wykorzystaniem możesz stworzyć modną i oryginalną aranżację świetlną w nowoczesnym salonie, sypialni, kuchni, łazience lub wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego oświetlenia.