Oprawa techniczna LINEAR LED

Oprawa techniczna LINEAR LED 6,5W/550 lm ma wiele wartościowych cech. Jej prosta konstrukcja sprawia, że jest wszechstronna i łatwa do dopasowania do różnych pomieszczeń o różnym wystroju. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowoczesne wnętrza czy tradycyjne przestrzenie, oprawa LINEAR LED doskonale się wkomponuje.

Instalacja tego produktu jest niezwykle prosta i szybka, dzięki czemu można go łatwo zamontować w różnych miejscach w domu lub biurze. To idealne połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego designu, co czyni go nie tylko źródłem światła, ale także elementem dekoracyjnym.

Ponadto, oprawa LINEAR LED ma klasę ochronności IP44, co oznacza, że jest odporna na wilgoć i może być używana w łazienkach. Jest to ważne, zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie wilgoć jest często obecna.

Produkt ten jest odpowiedni do wielu zastosowań, w tym kuchni, przestrzeni roboczych oraz pomieszczeń codziennego użytku. Dzięki temperaturze barwowej 3000 K emituje przyjemne, ciepłe światło, które tworzy przyjazną atmosferę.

W zestawie znajdują się kompletne akcesoria do montażu i podłączenia, co sprawia, że korzystanie z oprawy LINEAR LED jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki swoim cechom i wszechstronnym zastosowaniom, LINEAR LED jest doskonałym wyborem do oświetlenia i uzupełnienia wystroju różnych wnętrz.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 3 cm
Waga 0.921 kg
Do pobrania