Oprawa wpuszczana Matis Plus - sposób na efektowne punktowe oświetlenie wnętrza

Matis Plus to rodzaj modnej, nowoczesnej i estetycznej oprawy stropowej, która pasuje do różnych aranżacji. Najlepiej komponuje się ze stylem skandynawskim, nowoczesnym, minimalistycznym i klasycznym. W domu oświetlisz nią pomieszczenia takie jak kuchnia, łazienka, przedpokój, ale też pokój młodzieżowy czy choćby sypialnię, w której czasem przydaje się taki rodzaj dyskretnego i nieoślepiającego oświetlenia. Poza domem sprawdzi się w sklepach, punktach usługowych itp.

Oprawa wpuszczana Matis Plus zrobiona jest z aluminium. Ma kwadratowy kształt, a jej źródłem światła jest wbudowany LED o mocy 13 W. Emitowane światło ma białą, neutralną barwę, co sprawdzi się zarówno w ciepłych, jak i chłodnych wystrojach wnętrz. Kolor oprawy to biel, a jej wymiary wynoszą: 17 × 17 × 2,2 cm.

Oświetlenie, które zyskujesz dzięki oprawom Matis Plus doskonale wygląda w jasnych i pastelowych oraz bardzo ciemnych wnętrzach. Zarówno w klasycznych aranżacjach i tych bardzo nowoczesnych prezentuje się tak samo dobrze.

Wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.367 kg
Do pobrania