Oprawa wpuszczona Matis Plus - minimalistyczna oprawa stropowa do wielu pomieszczeń

Oprawa wpuszczana Matis Plus to przykład gustownego i dyskretnego oświetlenia, które sprawdza się zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak biura, banki, sklepy, punkty gastronomiczne, poczekalnie czy hotele. Z uwagi na niezwykle uniwersalny design, oświetlenie takie jak Matis Plus dopasujesz właściwie wszędzie, ze szczególnym wskazaniem na wystrój nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski i klasyczny.

Matis Plus to oprawa, która została wykonana z aluminium. Jej atutem jest ponadczasowy, geometryczny design, który bez trudu wpasuje się w modne wnętrza współczesnych mieszkań i punktów usługowych. Źródło światła Matis Plus to wbudowany LED o mocy 24W. Emituje białe światło o neutralnej barwie. Oprawa jest w białym kolorze. Wymiary to: 30 × 30 × 2,2 cm.

Umieszczenie kilku takich samych opraw w równych odstępach to idealne oświetlenie do korytarzy np. w hotelu lub przychodni. Podkreśla monochromatyczny biały wystrój, może też ciekawie kontrastować z ciemnymi wnętrzami.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.942 kg
Do pobrania