Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 11 cm – praktyczne oświetlenie do wielu wnętrz

Minimalistyczna oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 11 cm to doskonałe rozwiązanie przy małym pomieszczeniu, nie zabiera dużo miejsca i nie dominuje nad całym wystrojem. Przy większych przestrzeniach, można zamontować kilka takich samych opraw i dokładnie doświetlić pomieszczenie. Oprawa wpuszczana Mono Surface 12,5 × 11 cm może być umieszczona w salonie, sypialni, kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, biurach, pracowniach, sklepach, salach szkoleniowych. Najlepiej komponuje się z wystrojami nowoczesnymi i minimalistycznymi, ale można dopasować ją również gdzieś indziej.

Oprawa wpuszczana Mono Surface jest wykonana ze stali i tworzywa sztucznego. Ma postać tuby, umieszczonej tuż pod sufitem. Jej ozdobą jest złote wnętrze klosza, które delikatnie ociepla padające światło. Do oprawy potrzebna jest jedna żarówka GU10. Możesz dobrać energooszczędną LED, która ma dłuższą żywotność niż zwykła. Kolory – biały i złoty. Wymiary wynoszą: 12,5 × 11 cm.

Ta estetyczna oprawa pasuje do każdego rodzaju mebli. Idealnie wygląda w jasnych pomieszczeniach, ale można ją dopasować również do ciemniejszych i kolorowych.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.38 kg
Do pobrania