Oprawa wpuszczana Mono Surface – oryginalne oświetlenie do małego wnętrza

Niewielka, nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Surface to dobry pomysł na oświetlenie małego pomieszczenia lub doświetlenie większego. Jest dyskretna, nie zabiera zbyt wiele miejsca i dobrze wkomponowuje się w wystrój wnętrza. Będzie dobrym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego, kuchni, przedpokoju, do pracowni lub do gabinetu nad biurko. Sprawdzi się jako jedno z wielu źródeł światła w pomieszczeniach biurowych. Najlepiej zgrywa się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym.

Oprawa wpuszczana Mono Surface została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. To prosty model, klosz w kształcie tuby jest przymocowany do niewielkiej podsufitki. Ozdobą jest złoty kolor w środku klosza. Należy dobrać do oprawy jedną żarówkę o gwincie GU10. Oprawa wpuszczana Mono Surface jest przystosowana także do energooszczędnych żarówek LED. Kolory – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 12,5 × 11 cm.

Sprawdza się w nowoczesnym otoczeniu w zdecydowanej kolorystyce. To idealne oświetlenie do niebanalnego pokoju, w którym stawia się na oryginalne umeblowanie lub pubu, gdzie dzięki niej można stworzyć nastrój.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.38 kg
Do pobrania