Oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 11 cm – idealna do nowoczesnego pokoju

Prosta i praktyczna oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 11 cm ma nowoczesny design, dzięki czemu świetnie pasuje do współczesnych, modnych wnętrz. Jest prostym rodzajem oświetlenia, który równie dobrze wygląda w mieszkaniu, w pomieszczeniach takich jak kuchnia, sypialnia, przedpokój, pokój młodzieżowy oraz w biurach, punktach usługowych i sklepach. Wymarzonym otoczeniem dla niej jest wystrój w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym. Doskonale pasuje do współczesnego umeblowania stawiającego na wygodę.

Oprawa wpuszczana Mono Surface20 × 11 cmzostała zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma dwa klosze w kształcie tub, umieszczone na niewielkiej, płaskiej podsufitce. Ich ozdobę stanowi złoty kolor w środku. Do oprawy należy dokupić dwie żarówki GU10. Można postawić na energooszczędne żarówki LED. Kolory to czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 20 × 11 cm.

Oprawa wpuszczana Mono Surface będzie idealnym rodzajem oświetlenia do nowoczesnego pokoju młodzieżowego, pośród funkcjonalnych mebli w niekonwencjonalnych kolorach. Sprawdzi się w każdej kolorystyce wystroju.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania