Oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 200 × 11 cm – designerskie oświetlenie do większego wnętrza

Oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 200 × 11 cm jest zupełnie inna niż oświetlenie, do którego przywykliśmy. Ma nowoczesny design i najlepiej sprawdza się w takich właśnie aranżacjach. Z pewnością zdobędzie serca wielbicieli awangardowych klimatów i niezobowiązujących form we wnętrzach. Nadaje się do większego salonu, kuchni, baru. Może oświetlać biuro, sklepy, punkty usługowe. Idealna do stylu nowoczesnego, minimalistycznego i industrialnego. Oprawa wpuszczana Mono Surface to oryginalność i funkcjonalność w jednym.

Oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 200 × 11 cm to oświetlenie wykonane z metalu i tworzywa sztucznego. Ma aż sześć kloszy w kształcie tuby, umieszczonych na długiej listwie. Środek kloszy jest złoty, co ociepla całość i nadaje oryginalnego charakteru. Źródłem światła jest sześć żarówek GU10, które trzeba dobrać osobno. Do lampy dedykowane są również energooszczędne żarówki LED. Kolory – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 20 × 200 × 11 cm.

To doskonałe oświetlenie do baru, pizzerii i sklepu. Pasuje do nowoczesnego wystroju, prostych mebli, elementów metalowych, kamienia, drewna. Nadaje wyjątkowego charakteru pomieszczeniom.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 11 cm
Waga 2.55 kg
Do pobrania