Oprawa wpuszczana Mono Surface – minimalistyczne oświetlenie do niewielkiego wnętrza

Jeżeli szukasz prostego oświetlenia, które pełni przede wszystkim praktyczną funkcję, ale jednocześnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, oprawa wpuszczana Mono Surface będzie idealnym wyborem. Jednokolorowa o prostym designie, świetnie sprawdzi się w kuchni, pokoju młodzieżowy, przedpokoju, sklepie, biurze. Pasuje do każdej kolorystyki. Idealnie komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi, minimalistycznymi, loftowymi i industrialnymi. Najlepiej będzie pasować do minimalistycznego pokoju nastolatka lub nad biurko w gabinecie.

Oprawa wpuszczana Mono Surface jest zrobiona ze stali i tworzywa sztucznego. To prosty model – posiada jeden klosz w kształcie tuby, umieszczony na prostym ramieniu. Do oprawy pasują żarówki LED o gwincie GU10. Potrzebujesz jednej takiej żarówki, ponieważ jest to model jednopunktowy. Oprawa wpuszczana Mono Surface ma kolor biały. Jego wymiary wynoszą: 12,5 × 29 cm.

To doskonały model do wnętrz minimalistycznych i monochromatycznych. W białym pomieszczeniu idealnie współgra z całością. Jednak na zasadzie kontrastu z ciemnymi ścianami i sufitami również robi dobre wrażenie.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania