Oprawa wpuszczana Mono Surface 31 × 39 cm – uniwersalne oświetlenie do pokoju i nie tylko

Oprawa wpuszczana Mono Surface jest typem prostego i funkcjonalnego oświetlenia, które może sprawdzić się w bardzo odmiennych od siebie pomieszczeniach. W mieszkaniu możesz zainstalować ją w kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, sypialni, niewielkim lub średnim salonie. Ponadto całkiem dobrze funkcjonuje w pomieszczeniach biurowych i sklepowych. To lampa bez ozdób w jednym kolorze, dzięki czemu łatwiej dopasować ją do reszty wystroju. Dobrze komponuje się z wnętrzami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym i loftowym.

Oprawa wpuszczana Mono Surface 31 × 39 cm została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Do niewielkiej płaskiej podsufitki przymocowane są dwa proste ramiona, które kończą się kloszami w kształcie tuby. Oprawa wpuszczana Mono Surface dobrze funkcjonuje z żarówkami LED. Potrzebujesz dwóch o gwincie GU10. Kolor oprawy – czarny. Wymiary to: 31 × 39 cm.

Ta nowoczesna, czarna oprawa pasuje do prostych mebli, drewnianych lub z elementami z metalu. Dobrze komponuje się z każdą kolorystyką wystroju i lampami w podobnym stylu – stołowymi i podłogowymi.

Wymiary
Szerokość 31 cm
Wysokość 39 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania