Oprawa wpuszczana Mono Surface – podniesie walory estetyczne wnętrza

Oprawa wpuszczana Mono Surface ma efektowny design, który wzbogaci wrażenia estetyczne we wnętrzu, w którym będzie służyć za oświetlenie. Jej nowoczesna kolorystyka sprawdzi się zarówno w ciepłych, jak i chłodnych barwach wystroju. Może być używana w kuchni, przedpokoju, gabinecie, pokoju młodzieżowym. Można stworzyć ciekawą aranżację, umieszczając ją nad stolikiem w stylowej kafejce. Oprawa wpuszczana Mono Surface sprawdza się w różnych wystrojach, ale najbardziej w nowoczesnych, loftowych, industrialnych i glamour.

Metal i tworzywo sztuczne to materiały, z których zrobiona jest oprawa wpuszczana Mono Surface. To dwa klosze o kształcie walca, umieszczone jeden obok drugiego na płaskiej podsufitce. Ich ozdobą jest kolorystyka i blask. Źródło oświetlenia to dwie żarówki o gwincie GU10, które należy dokupić osobno. Do oprawy pasują żarówki LED. Kolory – złoty (klosze) i czarny (podsufitka). Wymiary wynoszą: 20 × 11 cm

Gustowna, złota oprawa na pewno wzbogaci wrażenia estetyczne we wnętrzu. Pasuje do różnych mebli, mogą być to także te z elementami złotymi i mosiężnymi.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania