Postaw na dyskretne oświetlenie punktowe w swoim mieszkaniu, które zapewni Ci oprawa wpuszczana Oris Plus

Oprawa wpuszczana Oris Plus ma wiele atutów, z których największym jest prosty, klasyczny design, dzięki któremu łatwo będzie dopasować ją do bardzo różnych wnętrz. Możesz zamontować ją w łazience, kuchni, przedpokoju i każdym pokoju w mieszkaniu. Doskonale prezentuje się na podwieszanych sufitach – na przykład w kuchni czy jadalni. Sprawdzi się także w poczekalniach, korytarzach, sklepach, biurach i wielu innych pomieszczeniach użytku publicznego. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich.

Oprawa Oris Plus wykonana została z aluminium. Charakteryzuje się prostym, eleganckim i praktycznym designem. Jej okrągły kształt łatwo dopasować niemal wszędzie. Źródło oświetlenia to wbudowany moduł LED. Oprawa jest w białym kolorze, dzięki czemu pasuje do różnych opcji wystroju. Wymiary to: 11,8 × 2,2 cm.

Oris Plus zastosujesz we wnętrzach urządzonych w ciemnych, nasyconych kolorach z przewagą drewna, jeśli chodzi o umeblowanie. Inną opcją jest monochromatyczny, biały wystrój kuchni z meblami na wysoki połysk.

Wymiary
Średnica 11,8 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.199 kg
Do pobrania