Oprawa wpuszczona Oris Plus - ponadczasowe i gustowne źródło oświetlenia

Trudno o oświetlenie bardziej dyskretne niż oprawy stropowe, które spełniają swoje zadanie, dostarczając wnętrzu światło i jednocześnie nie wpływając znacząco na całość wystroju. Taka właśnie jest uniwersalna oprawa wpuszczana Oris Plus, o której zaletach możesz się przekonać, jeśli właśnie urządzasz mieszkanie i jeszcze nie masz pomysłu na to, jakie lampy zakupić. Oprawa Oris Plus pasuje do wszystkich wnętrz mieszkalnych, szczególnie tych urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym czy skandynawskim.

Oprawa wpuszczana Oris Plus jest wykonana z aluminium. Ma praktyczny i łatwy w zaaranżowaniu okrągły kształt. Pasuje do bardzo wielu miejsc. Źródło światła to wbudowany LED. Oprawa świeci białym, neutralnym światłem. Kolor oprawy to biel. Jej wymiary wynoszą: 22,5 × 2,2 cm.

Oris Plus pasuje do wszystkich mebli i dodatków oraz opcji kolorystycznych wystroju. Może stanowić dodatkowy punkt (punkty) świetlny obok tradycyjnej lampy w pokoju lub być głównym oświetleniem np. w kuchni czy przedpokoju.

Wymiary
Średnica 22,5 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.513 kg
Do pobrania