Stylowa i elegancka oprawa wpuszczana Oris Plus dla podkreślenia charakteru wnętrza

Oprawa Oris Plus to gustowne oświetlenie do wnętrz mieszkalnych, takich jak kuchnia, jadalnia, salon, przedpokój, gabinet oraz pomieszczeń użytku publicznego, do których można zaliczyć poczekalnie, sklepy, urzędy, hotele i wiele innych. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego, klasycznego i skandynawskiego, ale może odnaleźć się właściwie w każdym innym stylu, ponieważ jest bardzo uniwersalnym rodzajem oświetlenia, które nie zakłóca estetyki danego wnętrza, tylko łagodnie podkreśla jego charakter dzięki ciepłej barwie światła.

Oprawa wpuszczana Oris Plus zrobiona jest z aluminium. Ma uniwersalny i pasujący do wszystkich wnętrz, okrągły kształt. Źródłem światła jest tu wbudowany moduł LED o mocy 24 W. Świeci on białym światłem o ciepłej barwie. Oprawa Oris plus ma kolor biały. Wymiary wynoszą: 30 × 2,2 cm.

Oris Plus sprawdza się w różnych aranżacjach, bez względu na to czy wnętrze urządzone jest w drewnie, kamieniu, czy jest ciepłe, czy raczej chłodne. Może być dobrym rozwiązaniem także do dość niskich pomieszczeń, gdzie ważna jest oszczędność miejsca.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.827 kg
Do pobrania