Oprawa stropowa Lagos - prosty design i nowoczesność

Oprawa stropowa Lagos to gustowna, nowoczesna i prosta forma oświetlenia, która będzie pasować do wielu aranżacji, nie dominując nad całością wystroju. Dzięki wysokiej klasie szczelności może być zastosowana w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Jest doskonała do łazienek np. na suficie podwieszanym – to rozwiązanie sprawia, że łazienka wygląda nowocześnie i oryginalnie. Pasuje też do kuchni i jadalni, może również stanowić dodatkowe oświetlenie w pokoju. Najlepiej sprawdza się w wystroju nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim i klasycznym.

Oprawa została wykonana z metalu. Ma prosty design, który sprawdzi się w wielu miejscach. Jest w kształcie obręczy. Źródło światła to jedna żarówka o gwincie GU10. Można zdecydować się na energooszczędną żarówkę LED. Klasa szczelności – IP65. Oprawa Lagos jest w białym, uniwersalnym kolorze. Jej wymiary wynoszą: 7,6 × 3,8 cm.

Doskonała do łazienek w stylu nowoczesnym w różnej kolorystyce. Nie zaburza wystroju, tylko dyskretnie go podkreśla, przy okazji tworząc oryginalne oświetlenie.

Wymiary
Średnica 7,6 cm
Wysokość 3,8 cm
Waga 0.33 kg
Do pobrania