Czarny organizer – wygodne przechowywanie w podróży

Często jeździsz w delegacje albo jesteś aktywnym globtroterem? W takim razie w Twoim podręcznym bagażu powinien pojawić się ten czarny organizer – zmieścisz w nim podstawowe akcesoria, do których chcesz mieć szybki dostęp w każdej sytuacji.

Z tej torby będzie zadowolony każdy wymagający turysta – złożona zajmuje bardzo mało miejsca, bez trudu upchniesz ją w torebce, plecaku, a nawet kieszeni kurtki. Po rozłożeniu zamienia się w pakowny organizer podróżny o wymiarach 30x25x10 cm, w którym możesz przewieźć ubrania, ręczniki, kosmetyki, książki czy materiały dydaktyczne. Dzięki siatkowej osłonie przechowywana odzież „oddycha”, a Ty doskonale pamiętasz, co mieści się w środku (przydatne, gdy masz więcej takich toreb). Rączka ułatwia przenoszenie organizera i nadaje mu wygląd podręcznej walizki. Syntetyczny materiał szybko wypierzesz i wysuszysz, by torba była gotowa na kolejną podróż.

Czarny organizer podróżny przyda Ci się nie tylko na wyjeździe. Możesz trzymać w nim ręczniki, gdy wybierasz się na basen albo używać go w pracy do przechowywania służbowego uniformu. Do pojemnej saszetki spakujesz wszystko, co będzie Ci potrzebne podczas nocowania u przyjaciół.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.104 kg
Do pobrania