Organizer Beauty – wszystkie kosmetyki w jednym miejscu

Jak zrobić perfekcyjny makijaż, kiedy śpieszysz się do pracy i masz na to nie więcej niż 5 minut? To iście karkołomne zadanie przebiegnie sprawniej, jeśli na Twojej toaletce pojawi się organizer na kosmetyki Beauty.

Szukasz nowego pędzla do pudru, który przepadł w łazience? A może codziennie znajdujesz w swojej szafce przeterminowane cienie i pomadki, o których zapomniałaś tuż po zakupie? Mając organizer Beauty, raz na zawsze uporządkujesz swoje podstawowe kosmetyki do makijażu. Cztery przegródki ułatwią Ci posegregowanie akcesoriów – w wyższych możesz trzymać pędzle i kredki, natomiast niższe możesz przeznaczyć na cienie, pomadki czy lakiery do paznokci. Dzięki przezroczystym ściankom każdy kosmetyk jest dobrze widoczny, więc nie będziesz tracić czasu na wybranie właściwego.

Podłużny pojemnik zajmuje mało miejsca na blacie, dlatego zyskasz sporo wolnej przestrzeni na wykonanie makijażu. Transparentny organizer kosmetyczny to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz pomysłu na estetyczne i wygodne przechowywanie kosmetyków w łazience czy na toaletce. Ten praktyczny pojemnik możesz wykorzystać również do uporządkowania długopisów, spinaczy oraz innych biurowych akcesoriów.

Wymiary
Długość 24,5 cm
Szerokość 15,5 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.408 kg
Do pobrania